У британському місті Дувр зафарбували графіті вуличного художника Бенксі, присвячене виходу країни з Євросоюзу.

Про це повідомляє ВВС.

У 2017-му Бенксі намалював на фасаді будинку, який планували знести, робітника, який збиває інструментами одну із зірок на прапорі ЄС. Це графіті стало однією з головних пам’яток міста. Вартість роботи оцінювали у мільйон фунтів стерлінгів.

У 2017 році власники будівлі — родина Годден — заявили, що «вивчають варіанти збереження, вивезення чи продажу» твору мистецтва.

Наразі незрозуміло, чи він його просто зафарбували, чи вилучили для продажу.

Компанія Deal Scaffolding заявила, що її попросили поставити будівельні риштування (ліса) для загальнобудівельних робіт, які будуть проводитися на будівлі, однак сказала, що «не знає про будь-яку конкретну мету».

Роботи Бенксі вважаються надзвичайно цінними. Один з останніх його малюнків на стіні гаража у Британії продали за 100 тисяч фунтів. До того його картину купили на аукціоні за мільйон фунтів, однак вона сама себе порізала та стала коштувати ще дорожче.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Поділитись: