Життя

У центрі Києва з’явиться сквер імені Павла Шеремета — КМДА

Управління екології та природних ресурсів КМДА
Життя/У центрі Києва з’явиться сквер імені Павла Шеремета — КМДА
Зберегти
Вигляд
Влада Києва дала згоду на створення в центрі Києва скверу імені журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомило Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

«На засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики депутати одноголосно підтримали проект рішення про створення скверу імені журналіста Павла Шеремета», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей сквер буде розташований на перетині вулиць Рейтарська та Стрілецька.

«За процедурою ділянка спочатку має набути статусу скверу і вже після цього новий сквер отримає ім’я. Земельну ділянку у Шевченківському районі було обрано за попереднім погодженням з близькими журналіста», — додали у відомстві.

Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. 

Убивство журналіста Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста

Попри вимоги журналістів, у день других роковин вбивства Шеремета публічного звіту про хід розслідування правоохоронці не надали.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Щоб розслідувати вбивство потрібна тільки воля української влади» — інтерв'ю з матір'ю Павла Шеремета

Пов`язані новини