Лікарка-інфекціоністка з Чернівців Ольга Кобевко розповіла про відсутність кисневих апаратів у лікарні, яка приймає пацієнтів з COVID. Заступниця губернатора Чернівецької ОДА Наталія Гусак звернулась до правоохоронців, щоб перевірити слова медика.

Сама Ольга Кобевко повідомила в коментарі hromadske, що заява представниці ОДА стосувалася саме її. За її словами, таким чином місцева влада тисне на медиків, які під час епідемії говорили про проблеми у лікарні.

«Я не розумію, що вони хочуть. Напевно, щоб мене звільнили. Щоб я не говорила про проблеми лікарні», — заявила лікарка. 

Крім того, Ольга Кобевко опублікувала відео на своїй сторінці у Facebook, в якому розповіла про цю ситуацію.

Ольга Кобевко — лікарка-інфекціоністка з Чернівців з 13-річним досвідом роботи. Вона однією з перших в Україні почала говорити, що медичні заклади треба готувати для прийому хворих на COVID-19, і що його не можна порівнювати зі звичайним грипом. Нещодавно Ольга увійшла в десятку найвпливовіших жінок України.

Що кажуть у Чернівецькій ОДА?

Під час брифінгу біля Чернівецької обласної адміністрації заступниця губернатора Чернівецької ОДА Наталія Гусак прокоментувала ситуацію з Ольгою Кобевко та заявила, що звернулась до правоохоронців, аби перевірити слова медика. Водночас про заяву на саму лікарку не йшлося.

«Я розумію, що у відомої лікарки-інфекціоністки немає часу, щоб звернутися в правоохоронні органи. Зробила сьогодні це за неї, звернулася до Нацполіції, в СБУ, щоб вони перевірили той факт, що у нас пацієнти приходять у інфекційне відділення з власними кисневими балонами», заявила заступниця губернатора. 

Також, за словами Гусак, вона попросила СБУ перевірити інформацію щодо того, що Чернівецька обласна адміністрація «вводить в оману буковинців, збільшуючи кількість ліжок, лише для того, щоб були кращими показники», про що також говорила Ольга Кобевко.

Наразі ми намагаємося зв'язатись з правоохоронцями, аби з'ясувати деталі.

Поділитись: