Офіційна представниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт заявила, що США продовжують покладати на Росію відповідальність за катастрофу рейсу МН17.

Офіційна представниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт заявила, що США продовжують покладати на Росію відповідальність за катастрофу рейсу МН17.

Про це повідомляє прес-служба Держдепу. 

«Уряд Сполучених Штатів вже давно заявляє, що Росія, без сумніву, відповідальна за те, що MH17 був збитий», — заявила речниця.

У зв'язку з цим вона нагадала, що американська сторона зробила дві заяви протягом останніх місяців і підкреслила, що з того моменту позиція офіційного Вашингтона не змінилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми маємо знати правду» — мати загиблого в катастрофі МН-17

«Сполучені Штати повною мірою довіряють висновкам спільної слідчої групи, представленим голландським прокурором. Ракетно-пускова установка, застосована для того, щоб збити літак Малайзійських авіаліній рейсу MH17, належала 53-й зенітно-ракетній бригаді РФ, дислокованій у Курську», — зазначила Нойерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що ми знаємо про розслідування катастрофи МН17 за 4 роки?

«Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, рейс Амстердам-Куала-Лумпур, збили на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 пасажирів і членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість пасажирів були нідерландцями, а також громадянами інших 17 країн, зокрема 38 загиблих — з Австралії.

Офіційне слідство звинуватило російських військових в катастрофі МН17, який збили в небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. За даними слідства, до транспортування «Бука», яким збили літак, причетні військові 53 зенітно-ракетної бригади Збройних сил Росії з Курська. Всі машини, що супроводжували ракетну систему, також належали ЗС Росії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи вдасться притягнути Росію до відповідальності: інтерв'ю з послом Нідерландів у річницю трагедії МН-17

Справу щодо катастрофи МН17 розглядатиме суд в Нідерландах. Міжнародного кримінального суду не буде — через вето Росії в Раді Безпеки ООН створити такий трибунал не вдалося.

Поділитись: