Трупу Дніпропетровського академічного театру опери та балету з 40 учасників відправили на обсервацію через підозру на коронавірус у ще трьох артистів колективу.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Там уточнили, що у трьох учасників колективу виявили незначне підвищення температури. Їх доправили під нагляд медичних працівників до Дніпровської міської клінічної лікарні № 21.

«Чи у них звичайне ГРВІ, чи COVID-19, виявить подальше спостереження та обстеження», — зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Решта учасників колективу перебувають в обсервації, де медики спостерігатимуть за їхнім станом здоров’я найближчі два тижні. Зараз всі почуваються добре та не мають симптомів хвороби.

До швейцарської Женеви колектив академічного театру виїхав 11 березня. На гастролі відправилися двома автобусами. Загалом — 39 артистів та працівники сцени й 4 водії. 

Проїхавши через Польщу та Німеччину, 14 березня трупа зупинилася на ночівлю у Франції. Через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону гастролі перервали. 

Оновлено: начальник обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Андрій Кульбач повідомив, що автобус, на якому приїхали артисти, спеціально обробили.

«Особовим складом підрозділу, який забезпечений засобами індивідуального захисту органів дихання та захисними костюмами, за допомогою спеціальних засобів та дезінфікуючого розчину, здійснено санітарну обробку внутрішньої та зовнішньої частин транспортних засобів», — написав він.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Наразі відомо про 7 випадків інфікування коронавірусом в Україні: 4 випадки в Чернівецькій області, 1 в Житомирській (летальний), 2 у Києві.

Поділитись: