Так звана влада самоназваної «ДНР» оголосила триденну жалобу через вбивство ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Заняття в школах також скасовані.

Так звана влада самоназваної «ДНР» оголосила триденну жалобу через вбивство ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Заняття в школах також скасовані.

Про це повідомляють «ЗМІ» бойовиків.

Зазначається, що 1, 2 та 3 вересня оголошено днями жалоби в «республіці». Також 1 вересня у школах скасовані всі заплановані заходи. Заняття в освітніх закладах «ДНР» почнуться з 4 вересня, йдеться у повідомленні.

Інформацію про скасування занять в школах Громадському підтвердило джерело на окупованій території. 

Нагадаємо, 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

Виконувачем обов’язки ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» після вбивства Захарченка став один із його заступників — Дмитро Трапєзніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Від вибуху також постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

У Донецьку через загибель Захарченка закрили виїзд з міста

Федеральне російьске агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів». СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацієюі звернувся до жителів Донбасу. 

 

Поділитись: