Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на коронавірус. На фото — президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою Зеленською у Ризі, Латвія, 16 жовтня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/TOMS KALNINS

Дружина президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19.

«Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів», — написала вона у Facebook.

Перша леді зазначила, що почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

«Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні», — додала вона.

Зеленська також зазначила, що написала про свій діагноз у Facebook, щоб усі пам'ятали: зарано втрачати пильність.

«Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті», — нагадала вона.

Днями Володимир Зеленський розповів, що хотів сам заразитись коронавірусом, щоб на власному прикладі показати людям, «що це страшно».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: