Війна / Крим

У Думу Росії хочуть запросити представників Google через позначення Криму українською територією

ТАСС
Війна/Крим/У Думу Росії хочуть запросити представників Google через позначення Криму українською територією
Зберегти
Вигляд
Голова Державної Думи Росії В'ячеслав Володін запропонував запросити в Думу представників компанії Google, аби висловити невдоволення від позначення анексованого півострову Крим українською територією.

Він зазначив, що таке позначення порушує Конституцію Росії та її закони. Та запропонував запросити представників компанії на засідання безпекового комітету, аби «оголосити нашу позицію, а далі вже ухвалювати рішення».

«Потім у нас ще щось відріжуть і припишуть іншій країні, а потім будуть втручатися так само, як втручалися у справи інших країн», — сказав Володін.

Він також додав, що після визнання президентом США Дональдом Трампом тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо, Facebook зняв позначку верифікованого профіля зі сторінки чинного президента Ніколаса Мадуро.

«Ось уся ціна незалежності Facebook й інших компаній, і той же Google проводить політику в інтересах США, виконуючи все, що йому диктує Держдеп», — сказав Володін.

У січні соціальна мережа Twitter верифікувала профіль представництва Міністерства закордонних справ Росії в анексованому Сімферополі. Посольство України у Великій Британії надіслало офіційну скаргу та запросило заблокувати профіль.

У добірці фото зі святкування Нового року по всьому світу від американського телеканалу CNN фотографія з Криму була підписана як «У центрі міста запустили феєрверки. Сімферополь, Росія». Проте згодом телеканал виправив підпис та залишив лише слово «Крим».

Раніше британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом. А чеський державний перевізник розробив щоденники з «російським» Кримом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Пов`язані новини