Фонд «ClientEarth Юристи для Планети» подав до Адміністративного суду у фінському місті Вааса скаргу щодо згоди уряду країни на будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Фонд «ClientEarth Юристи для Планети» подав до Адміністративного суду у фінському місті Вааса скаргу щодо згоди уряду країни на будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє  TVP.

За словами голови фонду Мартіна Сточкєвича будівництво фрагменту газопроводу у фінській економічній зоні ставить під загрозу енергетичну безпеку Європейського Союзу.

Зокрема, на думку Стоєчкевича, країни ЄС стануть більш залежними від енергоресурсів «недемократичної країни». 

Також у Фонді зауважили, що аналіз документів, поданих інвестором, демонструє, погане дослідження впливу цього будівництва на довкілля.

Нагадаємо,  екологічна організація Nabu судитиметься за заборону будівельних робіт газопроводу «Північний потік-2» на ділянці в Грайфсвальдській затоці.

Німеччина почала будувати німецьку ділянку російського газогону «Північний потік-2» навіть попри відсутність дозволів всіх країн, територією яких має пройти цей газопровід.

Раніше Порошенко домовився із заступником держсекретаря США Мітчелом про спільні дії з протидії будівництву «Північного потоку-2».

Також президент України Петро Порошенко назвав прихильників будівництва нового російського газопроводу «спільниками РФ». Також Порошенко заявив, що «Північний потік-2» монополізує постачання газу до ЄС із боку Росії. 

Раніше повідомлялось, що Європейський суд відхилив позов Нафтогазу про недопуск Газпрому до європейської ГТС.

Раніше в Німеччині заявляли, що Росія має гарантувати Україні обсяги транзиту газу після закінчення контракту у 2019 році.

31 січня Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила будівництво

Також Фінляндія дозволила будівництво газопроводу «Північний потік-2» у своїх економічних зонах.

5 квітня Верховна Рада України закликала світ не підтримувати будівництво російського «Північного потоку-2»

Поділитись: