У Франції від початку 2020 року зріс попит на роман письменника Альбера Камю «Чума» на тлі поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це повідомляє BFMTV.

У ЗМІ також звернули увагу, що під час нападів 13 листопада 2015 року так само зросла цікавість читачів до твору Ернеста Хемунгуея про Париж «Свято, яке завжди з тобою».

Повідомляється, що продажі «Чуми» у видавництві La Peste різко зросли у порівнянні з 2019 роком. Продажі видання Folio досягли свого піку наприкінці січня — близько 1700 примірників.

У романі йдеться про боротьбу людської спільноти проти конкретного ворога (за словами автора, зміст «Чуми» — це боротьба європейського опору проти нацизму). Як зазначив автор, він «поширив значення цього образу (чуми) на буття в цілому».

Як швидко поширюється вірус? Які симптоми COVID-19 та як від нього захиститися? Усі новини про коронавірус в Україні та світі ми збиратимемо в текстовому онлайні.

За останніми даними кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 90 936. Зокрема в Італії зафіксували 2 036 випадків зараження.

Також відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: