Українців у 2019 році найбільше цікавили восьмий сезон серіалу «Гра престолів» і персони президента Володимира Зеленського та померлої у березні російської співачки Юлії Началової.

Про це розповів директор з бізнес-операцій Google у Східній Європі Дмитро Шоломко на презентації дослідження в Києві, передає «Інтерфакс.Україна».

«Політика не проникла у ці запити. Традиційно люди в Україні більше цікавляться серіалами й спортом, ніж політикою. Також варто зазначити, що запитів українською мовою стає все більше і більше», — заявив він.

У категорії «Персона» українці найчастіше шукали інформацію про Зеленського, хворобу заслуженої артистки Росії Анастасії Заворотнюк і про експрезидента України Петра Порошенка. Крім того, цікавилися артистами MARUV, Потапом і Біллі Айліш.

У категорії «Фільми» переважали пошуки психологічного трилера за мотивами коміксів «Джокер». Також українці цікавилися екранізацією історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут» і новим фільмом Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді».

У серіалах найвищий інтерес українців викликали фінальний сезон «Гри престолів» і драматичний мінісеріал «Чорнобиль».

«Купівлею року» в Україні став новий iPhone 11, ще українці цікавилися придбанням квитків авіаперевізника МАУ й Укрзалізниці, а також шукали, де купити автокрісло.

Крім того, у 2019 році українці хотіли дізнатися, що таке «томос», «подагра» і «формула Штайнмаєра», намагалися з'ясувати, як зробити Instagram темним, як перевірити себе у списках виборців і як їсти авокадо.

Також цікавилися, чому падає долар, чому Зеленський не прийшов на стадіон, попри те, що він прийшов, і чому у Києві туман.

Нагадаємо, у грудні 2018 року компанія Google також оприлюднювала рейтинг запитів українських користувачів. Найпопулярнішим пошуковим запитом 2018 року у Google Україна став «ЧМ 2018» — чемпіонат світу з футболу. На другій позиції — новий сезон серіалу «Мажор», на третій — конкурс Євробачення-2018. Крім того, українських користувачів Google традиційно цікавили нові фільми року, серіали «Школа» та «Полицейский с Рублевки» і Олімпіада 2018.

Поділитись: