На території Грузії зафіксували перший випадок зараження коронавірусом Covid-19 — його виявили у чоловіка, який приїхав з Ірану.

Про це на спеціальному брифінгу заявила міністерка охорони здоров’я Грузії Катерина Тікарадзе, передає «Эхо Кавказа».

Інфікованому чоловіку близько 50 років, він повернувся до Грузії з Ірану через Азербайджан. Заражений подорожував Іраном упродовж тижня разом з другом, 25 лютого під час перевірки на кордоні Грузії та Азербайджану в нього виявили симптоми вірусу.

Зараз чоловік перебуває у карантинному боксі Центральної інфекційної лікарні Тбілісі. 

Тікарадзе запевнила, що зараженого перевезли в клініку на спеціальному авто, він ні з ким не контактував.

Міністерка додала, що уряд Грузії вирішив на два тижні закрити кордон з Азербайджаном.

Глава Центру з контролю захворювань Амірана Гамкрелідзе розповіла, що у госпіталізованого чоловіка немає клінічних проявів та високої температури. Вона запевнила, що Грузія повністю готова до боротьби з можливою пандемією.

Зазначимо, що Іран є другою країною у світі за кількістю смертей від коронавірусу після Китаю. США звинуватили Тегеран у приховуванні реальної інформації про коронавірус у країні.

Нагадаємо, перші випадки зараження Covid-19 26 лютого зафіксували у Греції та в Південній Америці.

А Литва оголосила екстремальну ситуацію через загрозу коронавірусу.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 81 002. Більшість випадків інфікування, 78 064, зафіксували на материковому Китаї. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2762 людини. Водночас 30 070 пацієнтів одужали.

Поділитись: