Харківська поліція повідомила, що отримала інформацію про можливе захоплення заручників у місті.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«На даний час за адресою виїхали керівництво Київського райвідділу поліції, слідчо-оперативна група. Згодом надамо більш розгорнуту інформацію», — йдеться у повідомленні.

Оновлено: Приблизно через 15 хвилин поліція Харківщини оновила свій пост, у якому вказала, що інформація про заручників не підтвердилась.

«Звертаємося до усіх громадян з проханням уважно ставитися до інформації, яку поширюєте», — додали правоохоронці.

Хибне повідомлення у Харкові надійшло на наступний день після захоплення заручників у Луцьку.

Нагадаємо про перебіг подій у Луцьку:

  • Чоловік захопив заручників в автобусі у центрі Луцька вранці 21 липня. Він подзвонив в поліцію і представився ім'ям Максим Плохой. Згодом з'ясувалося, що його справжнє ім’я — Максим Кривош. В області ввели оперативний план «Заручник», а центр міста перекрили.
  • На місце події вилетів очільник МВС Арсен Аваков, президент Зеленський заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль.
  • Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення заручників у Луцьку, а СБУ — за статтею про «терористичний акт».
  • Згодом у МВС заявили, що з автобуса вдалося звільнити трьох заручників: літню жінку, підлітка та вагітну жінку. У Зеленського сказали, що президент розмовляв з чоловіком, який утримує заручників, після чого той відпустив з автобуса людей. 
  • Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу чоловіка, який захопив заручників у Луцьку. Він записав та опублікував відео, на якому сказав фразу «Фільм "Земляни" 2005 року. Дивитися усім». Після звільнення заручників і затримання чоловіка відео зникло зі сторінки Зеленського.
  • Близько 22:00 правоохоронці штурмували автобус. Зловмисника затримали, а усіх заручників звільнили. Загалом їх було 13.
  • Також на брифінгу за підсумками звільнення заручників і затримання Кривоша повідомили, що зловмисник готувався до цієї операції та мав спільників. Кількох із них уже затримали.
Поділитись: