Шевченківський суд Києва надав дозвіл на затримання головного редактора «Страна.ua» Ігора Гужви з метою приводу до суду, а також дозволив внести заставу Гужви до держбюджету.

Шевченківський суд Києва надав дозвіл на затримання головного редактора «Страна.ua» Ігора Гужви з метою приводу до суду, а також дозволив внести заставу Гужви до держбюджету.

Про це повідомив речник Генпрокуратури Олександр Лисенко.

«А також Надано дозвіл на його (Гужви, — ред.) затримання з метою приводу до суду для вирішення питання про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою», — написав він.

ро звернення застави, внесеної Ігорем Гужвою в якості запобіжного заходу в сумі 1 млн 35 тис грн до держбюджету.

Крім того, судом задоволено клопотання прокурора про звернення застави, внесеної Гужвою в якості запобіжного заходу в сумі 1 млн 35 тис грн, до держбюджету.

Раніше Гужва повідомив, що йому стало відомо про дозвіл суду на його затримання і доставлення до суду.

31 січня стало відомо, що головред «Страна.ua» Гужва виїхав до Відня та попросив політичного притулку. Він заявив, що проти нього відкрито 5 кримінальних проваджень, які можуть передбачати до 7 років позбавлення волі. При цьому він залишається головним редактором видання. Консультує головреда «Страна.ua» Гужву щодо отримання притулку у Відні юрист, екс-чиновник АП Януковича Андрій Портнов.

Головного редактора «Страна.ua» затримали у червні минулого року в Києві. Також у редакції видання пройшли обшуки, було вилучено флеш-накопичувач, на якому нібито знаходилися документи, що містять держтаємницюГужву підозрюють у вимаганні хабаря 20 тисяч доларів за нерозголошення інформації. 

ДИВІТЬСЯ: ГПУ оприлюднила оперативне відео у справі головреда «Страна.ua» Гужви

27 червня Гужва вийшов із СІЗО під заставу в розмірі 544 тисячі гривень.

Поділитись: