Життя / Соціальний захист

У Києві 80% труб в аварійному стані — КМДА про проблеми з теплою водою

Громадське
Життя/Соціальний захист/У Києві 80% труб в аварійному стані — КМДА про проблеми з теплою водою
Зберегти
Вигляд
Причиною проривів труб, які сталися після поновлення подачі гарячої води в Києві, є аварійний стан більшості з них. У Київський міській державній адміністрації обіцяють розробити новий план забезпечення жителів міста теплом.

Про це у коментарі Громадському розповіла Юлія Грамотна, прес-секретар заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва.

Вона пояснила, що прориви труб пов'язані з тим, що у Києві певний час не було гарячої води.

«У мережі давно не було теплоносія, внаслідок чого в трубах виникла корозія, яка і призвела до прориву, коли воду нарешті пустили», — сказала Грамотна.

За її словами, це відбулося, тому що мережі теплопостачання в Києві на 80% аварійні, а труби в мережах — застарілі.

Речниця повідомила, що в неопалювальний сезон бригади Київтеплоенерго усунули близько 6 тисяч ушкоджень під час профілактичних заходів.

Крім того, вона зазначила, що КМДА «працює над новим планом теплопостачання» і що до кінця цього опалювального сезону він має бути повністю готовим.

Нагадаємо, 18 жовтня заступник голови КМДА Петро Пантелєєв повідомив, що після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб.

16 жовтня у Києві відновили постачання гарячої води у понад 3 тисячі будинків, в яких її не було кілька місяців. Спочатку гарячу воду подали мешканцям Троєщини, Лісового масиву, Оболоні та Подолу. Напередодні в КМДА заявили, що гаряча вода у Києві буде за 3-4 дні.

11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини