Життя / Соціальний захист

У Києві в понад 3 тисячі будинків повернули гарячу воду — Кличко

КМДА
Життя/Соціальний захист/У Києві в понад 3 тисячі будинків повернули гарячу воду — Кличко
Зберегти
Вигляд
У Києві розпочали постачання гарячої води у понад 3 тисячі будинків, в яких її не було кілька місяців. З гарячим водопостачанням вже мешканці Троєщини, Лісового масиву, Оболоні та Подолу, заявив міський голова Віталій Кличко.

«Київ нарешті отримує газ і розпочав постачання гарячої води. Ми підключили ТЕЦ-6, на більшу потужність тепер працює ТЕЦ-5. Відновлюють роботу котельні – підключили 90 відсотків з тих, що не працювали», — повідомив Кличко.

Також, за його словами, для запуску опалення в усіх будинках столиці необхідно щонайменше 10 днів.

Напередодні в КМДА заявили, що вода буде за 3-4 дні. Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.

2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Пов`язані новини