Служба безпеки блокувала ввезення в Україну неякісних ліків для пацієнтів з онкозахворюваннями та підроблених експрес-тестів для діагностики COVID-19.

Як повідомили в пресслужбі СБУ, товар ввозили з Туреччини. Контрабанду ховали контейнерах з одягом.

Препарати онкологічної групи та фальшиві експрес-тести ділки доставляли в Україну з Туреччини

«Таке транспортування також не дозволяло дотримуватись температурного режиму, що могло призвести до тяжких наслідків для здоров’я наших громадян», — написали в СБУ.

Правоохоронці зазначають, що ліки і тести продавали без жодної дозвільної документації через інтернет та особисто клієнтам. Продукцію зловмисники зберігали в антисанітарних умовах у підвальному приміщенні в столиці.

Загалом товару вилучили на майже мільйон гривень.

Наразі проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Раніше департамент кіберполіції виявив та оштрафував у Київській області мешканця Ірпеня, який продавав підроблені тести на коронавірус. Один такий збував за 750 гривень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: