Саме через аварію у Криму вже втретє переносять запуск ТЕС та обмежується подача світла на півострові.

Окупаційна влада анексованого Криму приховує аварію у приміщенні однієї з теплоелектростанцій, де встановлені в обхід санкцій газові турбіни Siemens. Саме через аварію у Криму вже втретє переносять запуск ТЕС та обмежується подача світла на півострові.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що в одному з виробничих приміщень Балаклавської ТЕС зруйнувався дах. Ділянка даху 10х20 метрів прогоріла — міністерство про це заявляє, спираючись на отриману інформацію з відповідних фото супутників.

МінТОТ додає, що саме в цьому приміщенні встановлені газові турбіни Siemens, а аварія сталася через порушення інженерних та будівельних норм персоналом ТЕС.

Балаклавську ТЕС будує російська компанія «Технопромекспорт», проти якої Україна та ЄС запровадили санкції. Уряд України заявляє, що природний газ, який у Криму планують використовувати для виробництва енергії, незаконно видобувають на шельфі Чорного моря.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

У червні 2018 року ЗМІ повідомили, що Росія вперше випробувала турбіну Siemens у Криму попри санкції.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій повідомило, що в анексованому Криму знизився рівень освітленості на  26%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

Поділитись: