УКРАЇНА

Росія вперше випробувала турбіну Siemens у Криму попри санкції — Reuters

29 червня, 2018 17:28
УКРАЇНА/Росія вперше випробувала турбіну Siemens у Криму попри санкції — Reuters
Зберегти
Вигляд
Міністерство енергетики Росії заявило, що провело перше випробування німецької турбіни Siemens, яку встановили в анексованому Криму всупереч санкціям Євросоюзу.

Міністерство енергетики Росії заявило, що провело перше випробування німецької турбіни Siemens, яку встановили в анексованому Криму всупереч санкціям Євросоюзу.

Про це повідомляє Reuters.

«Тестування турбіни вказує на те, що Росія наближається до можливості експлуатації турбін та їх використання для забезпечення Криму електрикою», — заявили в Reuters.

Після анексії півострова в Криму періодично стається відключення електрики. Україна через окупацію припинила постачати світло на півострів, що раніше було його основним джерелом енергії.

Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій повідомило, що в анексованому Криму знизився рівень освітленості на  26%.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

На початку квітня 2018 року під час зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з керівництвом компанії Siemens німецька сторона запевнила, що робить все можливе, щоб повернути незаконно поставлені турбіни з Росії.

Пов`язані новини