Увечері 30 червня у центрі Кривого Рогу напали на одного з організаторів Маршу рівності Бориса Золотченка (драг-квін, артиста з псевдонімом Брунгільда Голден).

Увечері 30 червня у центрі Кривого Рогу напали на одного з організаторів Маршу рівності Бориса Золотченка (драг-квін, артиста з псевдонімом Брунгільда Голден). 

Про це Золотченко повідомив у коментарі Громадському.

Напад стався близько 18:30 на проспекті Гагаріна поблизу головного корпусу Педагогічного університету.

«Я зі своїм партнером та нашою подругою йшли у бік 95-го кварталу. Ми звернули увагу на групу хлопців, які йшли нам на зустріч. Вони йшли групою 10-12 людей просто на нас», — сказав Золотченко.

За словами чоловіка, частина з нападників зайшла зі спини — вони кілька разів вдарили його по голові.

«Я не зміг утримати рівновагу та впав. Тоді усі інші почали мене бити ногами на землі. Це було неочікувано та швидко. Після — ця група зникла, доки я приходив до тями», — розповів Золотченко.

За його словами, одна з перехожих погодилася стати свідком нападу.

«Але наскільки я знаю — поліція відмовилася приїхати. Мене забрала швидка. А після, зі слів моїх друзів, вони спіймали патруль поліції, що проїжджав повз, і тільки тоді змогли написати заяву».

За словами постраждалого, на нього нападали молодики спортивної зовнішності, кілька з них були у білих футболках з однаковою айдентикою.

«На жаль, ніхто з нас не розгледів детально цю айдентику», — додав Борис.

Золотченко відмовився від госпіталізації.

Як повідомляє Гей-альянс України, це вже другий за рік напад на Золотченка.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018».  Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали. Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Експерт Інституту соцдосліджень в ефірі Громадського заявив, що дії поліції щодо противників «Київпрайду» були недоцільні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile