УКРАЇНА

У Києві біля офісу Медведчука влаштували акцію з вимогою сприяти звільненню політв'язнів

16 серпня, 2018 20:25
УКРАЇНА/У Києві біля офісу Медведчука влаштували акцію з вимогою сприяти звільненню політв'язнів
Зберегти
Вигляд
У Києві біля офісу організації політика, кума президента Росії Віктора Медведчука активісти проводять акцію «#МедведчукМиНеЗабули».

У Києві біля офісу організації політика, кума президента Росії Віктора Медведчука активісти проводять акцію «#МедведчукМиНеЗабули».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Учасники акції вимагають від Медведчука активніших дій у питанні звільнення ув’язнених у Росії українців, зокрема режисера Олега Сенцова, який голодує 95-ий день.

«Вони пояснюють, що Медведчук є учасником відповідних переговорів у Міську і має близькі стосунки з Володимиром Путіним для вирішення цього питання», — повідомляє видання.

Активісти принесли з собою трафарети з різними написами, зокрема і нецензурними, а також балончики з фарбою.

Вони залишають написи біля будівлі: «Free Sentsov», «Free Russian Hostages».

Крім того, на стіні будинку активісти намалювали портрет Василя Стуса. 

Зазначається, що схожа акція вже відбувалася біля офісу організації Медведчука 2 тижні тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому з фільму про Василя Стуса вирізали сцени з Медведчуком

10 серпня стало відомо, що зі сценарію біографічного фільму про Василя Стуса, який знімають в Україні, видалили всі згадки про Віктора Медведчука, який був захисником поета під час судового процесу, що відбувся у 1980 році й завершився обвинувальним вироком за «антирадянську діяльність і пропаганду».

За словами режисера стрічки Романа Бровка, таке рішення ухвалили не з політичних міркувань, а задля «емоційного спокою родини дисидента та для зменшення хронометражу». Однак Бровко додав, що у знімальної команди були побоювання отримати судовий позов від Медведчука у разі недостовірності деяких сцен.

Син Василя Стуса — Дмитро — відмовився від співпраці з авторами фільму про батька

Пізніше Грйосман доручив керівництву Міністерства культури та Державного агентства з питань кіно спільно з авторами фільму про Стуса зробити все можливе, щоб історія його життя у стрічці не спотворювалася.

Автори фільму пообіцяли, що сцену із Медведчуком дознімуть

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Віктор Медведчук: політична легалізація

Пов`язані новини