У Києві побили активіста руху «Ні корупції у ВНЗ» Олега Яценка, який знімав документальний фільм про страйк в медичному університеті імені Богомольця.

У Києві побили активіста руху «Ні корупції у ВНЗ» Олега Яценка, який знімав документальний фільм про страйк в медичному університеті імені Богомольця.

Про це повідомляється на сторінці програми «Слідство.Інфо» з посиланням на студентку Катерину Павловську.

За словами студентки, активіст спитав в охорони одного із забарикадованих корпусів вишу, як потрапити в університет і чому занять досі немає.

«Охорона затягла його в приміщення через вікно і почала бити ногами. На вимогу активістів та студентів припинити побиття — закрила вікно шторами. Навіть прибуття екіпажу поліції не зупинило знущання», — йдеться у повідомленні.

За даними розслідувачів, активіста протримали в приміщенні близько 40 хвилин, у нього забрали документи, телефон та зламали окуляри.

Як повідомив сам Яценко, він зайшов до будівлі корпусу університету через вікно, але його упіймали.

«Телефон забрали, тримали як у тюрмі. В єдиному місці, через яке проходили працівники університету до вишу. Ми скористались їхнім прикладом і зайшли туди», — сказав Яценко, коментуючи побиття.

У медичному університеті Богомольця оголосили про безстроковий страйк. Це сталось після того, як Мінохорони здоров’я відсторонило від виконання обов'язків ректорку університету Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Учасники страйку вимагають скасувати наказ про відсторонення ректорки Амосової та дати оцінку діям посадовців з Мінохорони здоров'я.

Водночас у МОЗ кажуть, що страйк в медуніверситеті — це рішення членів адміністрації та деканів вишу і студенти до цього не причетні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому страйкують в медуніверситеті Богомольця в Києві

Поділитись: