У так званого президента невизнаної республіки Придністров'я Вадима Красносельського виявили паспорт України.

Про це повідомляє видання Rise Moldova, посилаючись на свої джерела в Державній прикордонній службі України.

Красносельський нібито використовував український паспорт більше 10 разів при перетині державного кордону України. Основними пунктами призначення Красносільського були Одеса, Харків і Київ.

Також повідомляється, що крім українського, у «лідера» Придністров’я є і російський паспорт. Ним він скористався понад 300 разів в період з 2007 по 2015 рік.

Наголошується, що за допомогою цих паспортів Красносельському вдавалося перетинати придністровську ділянку молдавсько-українського кордону, перебуваючи при цьому 10 років в розшуку в Молдові.

Красносельський перебував і в міжнародному розшуку з 2007 року, проте був знятий зі списку в 2015 році за ініціативою Молдови.

Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН підтримала резолюцію, яка закликає вивести з невизнаної республіки Придністров'я російські війська.

Восени 2017 року в Австрії відбулися перші за півтора року переговори сторін щодо Придністров'я.

Придністров'я — самопроголошена держава, яку міжнародна спільнота визнає частиною Молдови. Незалежність так званої «ПМР» було проголошено у серпні 1991 року за ініціативи сепаратистів, підтримуваних російською армією.

На території Придністров’я розміщується контингент російських збройних сил і військова частина №13962 — два батальйони загальною чисельністю близько тисячі осіб.

Поділитись: