УКРАЇНА

У Лондоні протестували проти Путіна та агресії Росії

18 березня, 2018 18:22
УКРАЇНА/У Лондоні протестували проти Путіна та агресії Росії
Зберегти
Вигляд
lead
У Лондоні, навпроти посольства Російської Федерації, де 18 березня працює виборча дільниця для голосування на виборах президента Росії, відбулася акція протесту.

У Лондоні, навпроти посольства Російської Федерації, де 18 березня працює виборча дільниця для голосування на виборах президента Росії, відбулася акція протесту.

Фото: «Євромайдан» у Лондоні

Учасники «Євромайдану» в Лондоні вийшли з плакатами та вигукували «Stop Putin», «Stop the war», «Putin is a criminal», «Putin is a terrorist», «Crimea is Ukraine».

Ще одну акцію проти політики РФ та виборів улаштував колишній російський бізнесмен Євген Чичваркін, який нині живе в Лондоні. Він оприлюднив відео поряд із автівкою біля посольства, на які зображена георгіївська стрічка.

«Ви уявляєте, навіть у Лондоні є дивовижні люди, які їздять із георгіївськими стрічками. Хочу усім нагадати, що Путін — злодій і треба переходити на світлу сторону», — сказав він.

16 березня українська громада у Лондоні вимагала посилення санкцій проти Росії через отруєння Скрипаля. 

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії відбуваються масові порушення на виборчих дільницях

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції. США та Європа не визнають «виборів» в анексованому Криму.

У російських виборах беруть участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Пов`язані новини