Світ / Європа

У Лондоні з’явилися білборди з Путіним, який вітає британців з Brexit

Proud bear
Світ/Європа/У Лондоні з’явилися білборди з Путіним, який вітає британців з Brexit
Зберегти
Вигляд
У Лондоні з’явилися білборди із зображенням президента Росії Володимира Путіна, що підморгує і написом «Давайте святкувати червоно-біло-синій Brexit». Замовником реклами назвалася сатирична група Proud bear.

Зазначимо, що червоний, білий та синій — кольори як російського прапору, так і стягу Великої Британії.

«Група має надію вуличною рекламою змінити негативну громадську думку про ГРУ (екс-назва розвідки СРСР, ред.), і освітити її роль у неминучому звільненні від Європейського Союзу», — заявили Proud bear у Twitter.

Крім цього, аноніми заявили, що розпочинають збір коштів на те, щоб замовити рекламу на найбільшому білборді Європи, який розташований на лондонському вокзалі Ватерлоо. Для цього Proud Bear треба зібрати 55 тисяч фунтів стерлінгів.

Як повідомляють журналісти Reuters, які зв’язалися з Proud Bear, їх представник заявив російською мовою, що група «занепокоєна станом демократії в РФ і протидіє авторитаризму Москви, а також виражає солідарність з російськими журналістами». Хто стоїть за розіграшем, в Proud Bear не зізналися.

Також зазначимо акаунт Proud Bear у Twitter з'явився 5 листопада.

Раніше в Єврокомісії заявили, що ЄС та Британія збережуть тісні торговельні зв’язки після Brexit. Прем'єрка Британії Тереза Мей заявила, що особисто вестиме переговори з ЄС.

Також мер Лондона пропонує провести ще один референдум щодо виходу Британії з ЄС.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть наслідки Брекзиту для України та НАТО?

29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit.  

На переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період Brexit до 2020 року. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британія залишає ЄС, але не Україну — британський міністр у справах Європи

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини