У Львові розпочалося тестування на антитіла на коронавірус за допомогою імуноферментного аналізу (ІФА) — це високоточний спосіб встановлення, чи хворіла людина коли-небудь на COVID-19.

Про це у Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«Апарати для таких досліджень (ІФА-тестування — ред.) є в лабораторіях міських лікарень та поліклінік. Тому це істотно збільшить масовість тестування у Львові», — зазначив він.

За словами Садового, ІФА-тести не є заміною ПЛР-тестування — вони мають на меті не так виявити, чи хвора людина на коронавірусну хворобу зараз, скільки визначити передусім тих, хто вже перехворів.

Раніше у Львові пом'якшили введений через коронавірус карантин. Із 15 травня відкрили візові центри, непродовольчі ринки продаж одягу, білизни та взуття у магазинах, які мають прямий вихід на вулицю. А з 18 травня запрацювали магазини одягу, білизни та взуття, які розташовані в торгових центрах та поліклініки міста.

Імуноферментний аналіз (ІФА) — це імунологічний метод для визначення наявності певних антигенів шляхом реакції антиген-антитіл.

Нагадаємо, 18 травня глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов анонсував підписання указу про масове ІФА-тестування.

З початку епідемії коронавірусу в Україні виявили 21 245 хворих на COVID-19, з них 7 234 пацієнтів одужали, а 623 — померли від ускладнень. За минулу добу в країні виявили 259 нових випадків хвороби.

Усього в Україні досліджено 291 868 зразків методом ПЛР.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: