Уряд Мексики повідомив про перші виявлені випадки коронавірусної інфекції у двох чоловіків, які нещодавно виїхали з Італії. Це друга після Бразилії країна в Латинській Америці, де зареєстрували інфікування Covid-19.

Про це повідомив Reuters з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров'я Уго Лопес-Гателля Раміреса.

Інфікування виявили у 41-річного чоловіка з північного штату Сіналоа та під час повторного тесту ще в одного 35-річного чоловіка.

Як повідомляють в уряді, вони обидва перебували в Італії близько тижня у середині лютого, і, ймовірно, заразилися в північному місті Бергамо.

Їх терміново госпіталізували, а ще двоє людей, які контактували із зараженими чоловіками, перебувають під спостереженням.

Заступник міністра закликав населення зберігати спокій і заявив, що чиновники щодня звітуватимуть про хід справ. Наразі уряд не бачить підстав закривати школи.

Перед цим Міністерство охорони здоров'я Білорусі повідомило про перший випадок зараження коронавірусом на території країни. Його виявили у студента з Ірану.

Загалом у світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 83 389. Більшість випадків інфікування, 78 824 зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (2022) та Італії (655).

Також відомо про 705 випадків зараження серед людей на круїзному лайнері Diamond Princess, що стояв на 14-денному карантині в порту Японії. На ньому перебувають 25 українців, які є членами екіпажу.

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2854 людей. Водночас 36 571 пацієнту вдалося одужати.

В Україні наразі немає жодного випадку зараження китайським коронавірусом. Відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: