Війна

У МВС заявили, що виконано майже 50% робіт з облаштування кордону з РФ

МВС
Війна/У МВС заявили, що виконано майже 50% робіт з облаштування кордону з РФ
Зберегти
Вигляд
lead
На сьогодні майже 47% робіт з інженерно-технічного облаштування україно-російського кордону виконано. Про це 24 листопада під час перевірки харківської ділянки кордону заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Ми сьогодні на одному з опорних пунктів, які обладнані вздовж кордону. Таких опорних пунктів — 40. Рівень та якість інженерних споруд досить високий... Загальна ділянка спільного з Росією кордону складає 2,3 тисячі кілометрів, обладнано майже 47%», — сказав Аваков.

Глава МВС додав, що в бюджеті закладений поетапний розвиток цього проекту. «Ми завершуючи облаштування кордону в Харківській області переходимо на наступну ділянку», — зазначив Аваков.

За словами голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала, інженерне облаштування кордону одне з головне завдань ДПСУ.

Він зазначив, що у зв’язку з тим, що в 2015-2017 роках було недофінансування проекту, його продовжено до 2021 року. В бюджеті на 2019 рік, за словами Цигикала, закладено 400 млн гривень. Але очільник прикордонного відомства сподівається на додаткове фінансування.

   
МВС

Нагадаємо, антикорупційні органи почали розслідувати можливу корупційну складову при реалізації проекту «Стіна» на суходільному кордоні України та Росії.

Розслідування у справі проекту «Стіна» Національне антикорупційне бюро проводить з березня 2016 року. За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн. Наразі семеро учасників розтрати коштів проекту «Стіна» арештовані, сумарний розмір визначених судом застав – 25,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що семеро затриманих у справі щодо будівництва проекту «Стіна» підозрюються в розкраданні 16 мільйонів гривень з держбюджету. У листопаді 2017 року НАБУ затримало восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Стіна»: що відомо про затримання прикордонників

Пов`язані новини