У МЗС Росії заявляють, що помічник президента РФ Владислав Сурков і спецпредставник США з питань України Курт Волкер проведуть нову зустріч.

У МЗС Росії заявляють, що помічник президента РФ Владислав Сурков і спецпредставник США з питань України Курт Волкер проведуть нову зустріч.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає ТАСС.

«Наші контакти з США ведуться з багатьох питань, в тому числі по Сирії та Україні... По Україні йде діалог в рамках формату «Волкер - Сурков». Вони обмінюються оцінками ситуації і планують нову зустріч у найближчому майбутньому», — заявив Лавров.

У липні телеканал «112 Україна» з посиланням на заяву Волкера повідомляв, що Сурков та Волкер не планують зустрічатись у найближчий час, оскільки переговори між політиками «нібито вичерпали себе і їх формат може бути змінений».

У квітні прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у перемовинах між радником Путіна Сурковим і Волкером «взято паузу».

На даний час відбулося чотири зустрічі Владислава Суркова і Курта Волкера.

Востаннє Волкер та Сурков зустрілись наприкінці січня в Дубаї. Волкер обговорив із Сурковим питання повернення Росії до складу СЦКК, відновлення мобільного зв'язку на Донбасі тощо. Повідомлялось, що співрозмовники не дійшли єдиної позиції щодо закону про деокупацію.

Це була четверта зустріч Волкера та Суркова. Попередня, третя зустріч щодо врегулювання ситуації в Донбасі — відбулася в середині листопада минулого року в Белграді.

Тоді Сурков заявив, що Росія погодила три з 29 абзаців пропозиції США про розміщення миротворців на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сурков продовжить «займатися Донбасом»: що означає перепризначення помічника Путіна

Поділитись: