Економіка / Бізнес

У Нафтогазі створили підрозділи «Нафта» та «Газ»

Нафтогаз
Економіка/Бізнес/У Нафтогазі створили підрозділи «Нафта» та «Газ»
Зберегти
Вигляд
У структурі групи компаній Нафтогазу створили окремі дивізіони, які опікуватимуться діяльністю з транспортування та видобутку нафти та із видобутку, постачання та транспортування газу.

Зазначається, що дивізіони «Нафта» та «Газ» не матимуть статусу юридичних осіб або статусу їхніх підрозділів. Водночас, у цих дивізіонах будуть свої директори, якими керуватиме безпосередньо голова Нафтогазу.

Зазначається, що до підрозділу «Нафта» увійшли компанії Укртранснафта, Укрспецтрансгаз, Укравтогаз. До підрозділу «Газ» увійшли Укргазвидобування, Нафтогаз Трейдинг, Нафтогаз Тепло, компанія Газ України та інші.

«Нова структура управління бізнесом групи Нафтогаз дозволить значно посилити ефективність роботи за кожним із напрямів, а також налагодити дієву систему контролю роботи керівників», — повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв.

Він також додав, що перехід до нової організаційної структури компанії має збільшити загальну прибутковість Нафтогазу.

Напередодні в Уряді повідомляли, що планують переглянути умови оплати праці керівництва Нафтогазу.

Нагадаємо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який відповідає за видобуток, імпорт та постачання газу. В рамках європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

Нагадаємо, Нафтогаз оголосив про виплату 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та складе 46,3 мільйона доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа наглядовій раді Нафтогазу через мільйонні премії.«Я стурбований таким рішенням, тому направив офіційного листа до наглядової ради Нафтогазу, щоб вони переглянули це рішення», — повідомляв Гройсман.

Перевіркою премій зайнялася Рахункова палата.

Пізніше уряд заборонив виплачувати премії держслужбовцям.

Пов`язані новини