Після зареєстрованих в Ірані восьми смертей від хвороб, спричинених коронавірусом, влада Туреччина та Пакистану 23 лютого заявила про тимчасове закриття кордонів з цією країною. Афганістан призупиняє повітряне та наземне пасажирське сполучення.

Як пише DW, міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Кока заявив, що автомобільне, залізничне та повітряне сполучення з Іраном припинять від сьогодні. Водночас авіарейси до Ірану здійснюватимуть і надалі.

«Ми вирішили тимчасово закрити кордон після зростання кількості випадків (коронавірусу — ред.) у сусідньому Ірані», — сказав він, додавши, що влада його країни проконсультувалася щодо цього питання з іранською владою.

У Пакистані також повідомили про закриття кордону з Іраном. Так, в адміністрації провінції Белуджистан, яка межує з Іраном, заявили, що «закрили кордон з Іраном через повідомлення про коронавірус там».

Згодом і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив про закриття кордону з Іраном на два тижні.

В Афганістані ж заявили про призупинення наземного та повітряного пасажирського сполучення з Іраном в обох напрямках. Зазначимо, що наразі в Ірані перебувають мільйони афганських біженців.

Про призупинення авіасполучення з Іраном заявила і Грузія. Через загрозу поширення коронавірусу уряд країни вирішив також посилити контроль на кордонах з сусідніми державами.

Нагадаємо, в Ірані підтвердили вже вісім смертей від хвороби, спричинених коронавірусом, що є найвищим показником поза межами Китаю. Наразі відомо про 43 випадки зараження у цій країні.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 78 767. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померла 2461 людина. Водночас 23 196 пацієнтів вилікувались.

Поділитись: