Фото:

Скріншот

Кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 78 767. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померла 2461 людина. Водночас 23 196 пацієнтів вилікувались.

Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

Більшість випадків інфікування, 76 936, зафіксували на материковому Китаї. Поза ним найбільше випадків інфікування, 634, виявили у людей на круїзному лайнері Diamond Princess, що стояв на 14-денному карантині в порту Японії. 

Стрімко зросла кількість інфікованих у Південній Кореї — наразі там 556 пацієнтів із коронавірусом. У Японії — 135 випадків зараження, у Сінгапурі — 85, у решті країн випадків інфікування значно менше.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 30 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який 14 днів стояв на карантині біля порту Йокогама в Японії.
  • Зранку 20 лютого у Харкові приземлився літак з українцями та іноземцями, яких Україна евакуювала з Уханя. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Усі вони здорові та без симптомів коронавірусу.
  • Увечері 20 лютого їх привезли до санаторію в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Там місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, але правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.
Поділитись: