У політичній партії «Основа» Сергія Тарути заявили, що підуть на позачергові парламентські вибори разом з партією «Батьківщина», яка поки цю інформацію не підтверджує.

Про це повідомляється на сайті «Основи».

«Насамперед йдеться про об’єднання ідеологічних платформ партії «Основа» та «Батьківщина» в економічному розділі та у розділі про відновлення миру в країні. Також партії будуть координувати та узгоджувати свої дії при формуванні спільної команди у загальнонаціональному та мажоритарних округах», — сказав Тарута.

Він вважає, що Тимошенко є достойною кандидатурою, щоби очолити наступний уряд.

«Українці на президентських виборах обрали лідера нації. На нього люди покладають свої сподівання на краще майбутнє. Але Володимиру Зеленському, як молодому політику, для швидких позитивних зрушень потрібен досвідчений та компетентний прем’єр-міністр», — заявив він.

Голова партії Андрій Ніколаєнко повідомив, що обидві партії формуватимуть спільний список кандидатів, до якого увійдуть «найбільш рейтингові та авторитетні» особи, узгоджені політрадами «Батьківщини» та «Основи».

У прес-службі «Батьківщини» Громадському не підтвердили, але і не спростували інформацію щодо можливості спільного походу партій на вибори.

«Дочекайтесь з’їзду «Батьківщини», — зазначили в політсилі.

Нагадаємо, 29 травня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що партія піде на позачергові вибори самостійно і не буде об’єднуватись з іншими політсилами.

16 березня Сергій Тарута заявив, що підтримує кандидатуру Юлії Тимошенко і заявив, що в них збігаються погляди щодо досягнення миру на Донбасі, але не встиг зняти свою кандидатуру і залишився в виборчих бюлетенях.

Згідно з останнім опитуванням, українці найбільше хочуть бачити прем’єром Тимошенко, Ігоря Смешка та Юрія Бойка.

/Олександр Стебницький

Поділитись: