Картонні надгробки з іменами восьми депутатів від «Єдиної Росії»
Фото: Коаліція «Петербург проти»
У Санкт-Петербурзі у парку встановили картонні надгробки з іменами восьми депутатів від «Єдиної Росії», які підтримали пенсійну реформу. На місці події поліція затримала двох осіб.

На надгробках були зображені 8 депутатів Державної Думи Російської Федерації від партії «Єдина Росія: Сергій Боярський, Сергій Вострєцов, Ігор Дівінський, Володимир Катєньов, Євгеній Марченко, Віталій Мілонов, Юрій Пєтров і Михайло Романов.

Акцію провели учасники «Російського соціалістичного руху» та «Лівого блоку» з нагоди річниці Жовтневої революції 7 листопада.

Як повідомляє паблік коаліції «Петербург проти» в соцмережі «ВКонтакті», ці парламентарі «зрадили своїх виборців», проголосувавши за пенсійну реформу, а «політика влади, що направлена проти інтересів робітників, риє їй могилу».

За даними «ОВД-Інфо», на місці події 7 листопада правоохоронці затримали двох учасників «Російського соціалістичного руху» та «Лівого блоку»: Івана Овсяннікова та Вікторію Ареф'єву.

Хоч Овсянніков заявив, що крім них в парку нікого не було і вони лише фотографували «надгробки», обом затриманим інкрімінували організацію несанкціонованої акції і виписали штраф у розмірі 20 тисяч рублів кожному.

Нагадаємо, 27 вересня Держдума Росії остаточно ухвалила пенсійну реформу, а 4 жовтня президент РФ Володимир Путін підписав цей закон. Він передбачає поступове підвищення пенсійного віку на 5 років — до 60 для жінок та 65 для чоловіків. Стаж, який дає право дострокового виходу на пенсію для жінок — 37, для чоловіків — 42.

9 вересня в день місцевих виборів в РФ опозиція провела непогоджені мітинги в ряді міст. Поліція затримала понад 800 людей.

16 вересня у Санкт-Петербурзі місцеві знову вийшли на акцію проти підвищення пенсійного віку. На площі між протестувальниками та поліцією сталися сутички.

/Лев Коротаєвський


Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile