УКРАЇНА

У подання президента про склад ЦВК можуть внести кандидата від Опоблоку — Луценко

6 лютого, 2018 17:49
УКРАЇНА/У подання президента про склад ЦВК можуть внести кандидата від Опоблоку — Луценко
Зберегти
Вигляд
У підготовлене президентом України подання про призначення нових членів Центрвиборчкому, ймовірно внесуть кандидатуру від партії «Опозиційний блок».

У підготовлене президентом України подання про призначення нових членів Центрвиборчкому, ймовірно внесуть кандидатуру від партії «Опозиційний блок».

Про це у Facebook повідомила представниця президента у парламенті Ірина Луценко.

«Подані від різних партій і груп, президентом внесені 14 кандидатур. Додатково узгоджується питання по кандидатурі від Опоблоку. Хочу підкреслити, що ніякого блокування для жодної партії чи групи з боку Адміністрації Президента не відбувається», — зазначила вона.

Луценко спрогнозувала, що голосування щодо нових членів ЦВК, імовірно, відбудеться на наступному пленарному тижні.

«Сподіваюсь, ці два голосування розблокують інші кадрові рішення: по міністерствах, Рахунковій палаті, омбудсмену», — зазначила представниця президента.

Раніше Луценко повідомила, що у поданні президента про призначення членів ЦВК є кандидат від «Батьківщини».

23 січня президент Петро Порошенко офіційно передав голові Верховної ради Андрію Парубію список 13 кандидатів у члени ЦВК. Згодом Порошенко вніс подання про призначення нових членів Центрвиборчкому до парламенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юристка Порошенка, заступник Луценка та захисниця Ляшка: Хто рахуватиме голоси на президентських виборах.

Пов`язані новини