У Покровську на Донеччині кандидати та спостерігачі не можуть знайти голову та секретаря окружної виборчої комісії №50, які зникли разом з протоколами.

Про це Громадському повідомив кандидат у народні депутати по округу №50 Сергій Кошуков.

«З 26 на 27 липня вони виїхали до Києва, але досі вони не доїхали до Києва та не повернулись у Покровськ. Я написав заяву до поліції, що зникли люди. Наші спостерігачі спілкувались з членами ЦВК, і ті підтвердили, що комісія з 50-го округу не приїжджала та ніякі протоколи не привозила. Більше того, ЦВК не викликала їх до Києва, тож вони взагалі не мали туди їхати», — розповів кандидат.

На думку Кошукова, заявлена поїздка до Києва була зручним маневром, щоб змусити розійтись людей, які під стінами ОВК вимагали чесного підрахунку голосів.

За словами Сергія Кошукова, за протоколами, які є на руках у спостерігачів, перемогу мав би отримати самовисуванець Андрій Аксьонов, а не кандидат від «Опозиційного блоку» Руслан Требушкін, який виграв вибори згідно з даними окружної виборчої комісії.

«Але достатньо перерахувати лише одну дільницю з чотирьох, по яких, згідно з рішеннями судів, має відбутись перерахунок, і переможцем стане Аксьонов», — переконаний Кошуков.

Водночас він заявив, що вимагатиме оголошення перевиборів на 50-му окрузі.

На дзвінки Громадського голова та секретар ОВК не відповідають.

У прес-службі Центрвиборчкому Громадському заявили, що протокол з мокрими печатками від округу №50 вони вже отримали і члени ЦВК опрацьовують його. Водночас членів ОВК відправили за уточнювальним протоколом, який у ЦВК очікують 30-31 липня.

У Центрвиборчкомі наголосили, що немає «причин для занепокоєння», бо після передачі першого протоколу члени ОВК не зобов’язані перебувати на робочому місці. 

«Вона (окружна комісія — ред.) свою місію виконала», — сказали в прес-службі.

Раніше повідомлялось, що у Покровську на Донеччині сталися сутички біля окружної комісії №50 після того, як спостерігачі зафіксували розбіжності у протоколах.

До будівлі ОВК принесли шини і вимагають чесного підрахунку голосів. Поліція направила туди додаткові сили, а надвечір 23 липня до Покровська прилетів гелікоптер зі спецпризначенцями.

Поділитись: