Президент уряду автономної іспанської області Каталонія Кім Тора заявив, що заразився коронавірусом SARS-CoV-2. Як передає каталонське видання Regio7, про це Тора сказав під час телевізійного звернення в понеділок, 16 березня.

Тора зазначив, що в нього протягом останніх 24 годин спостерігалися симптоми інфікування коронавірусом — жар і кашель. Тому він здав тест на COVID-19, який показав позитивний результат.

Напередодні коронавірус виявили у віцепрезидента уряду Каталонії Пере Арагонеса. Обоє політиків у зв’язку з діагнозом добровільно пішли в самоізоляцію.

Також зазначимо, що коронавірус виявили і в дружини прем’єра Іспанії Педро Санчеса.

Ще раніше у зв’язку з епідемією коронавірусу в країні Санчес і Тора домовилися відкласти перемовини щодо незалежності Каталонії, яка в 2017-2019 роках були одним із найбільш болючих політичних питань в Іспанії.

Нагадаємо, що в Іспанії, за останніми даними, 9407 інфікованих новим коронавірусом. При цьому 530 людей одужали, а 335 померли.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих коронавірусом у світі зросла до 169 387. Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 020. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там повідомляють про більшу кількість нових випадків, ніж у Китаї.

Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 6 513 людей. Одужати вдалося 77 257 інфікованим.

Поділитись: