УКРАЇНА

У президента Грузії назвали ситуацію з Саакашвілі «внутрішньою темою України»

11 вересня, 2017 18:28
УКРАЇНА/У президента Грузії назвали ситуацію з Саакашвілі «внутрішньою темою України»
Зберегти
Вигляд
В адміністрації президента Грузії уважають ситуацію, яка склалася з екс-очільником Одеської ОДА і колишнім президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі, «внутрішньою темою України»

В адміністрації президента Грузії вважають ситуацію, яка склалася із екс-очільником Одеської ОДА і колишнім президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі, внутрішньополітичною темою України і відмовилися детально коментувати це.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Цей процес, який ми побачили, є внутрішньополітичною темою (України — ред.), внутрішньополітичним питанням сусідньої країни, країни, яка є нашим партнером», — сказала політичний секретарка президента Грузії Пікрія Чихрадзе.

За її словами, в адміністрації президента Грузії не бачать необхідності робити зайві коментарі.

«Як цей процес розвиватиметься, ми з вами побачимо», — зазначила Чихрадзе.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії. Саакашвілі перебував у США, а потім приїхав до Польщі.

ЧИТАЙТЕ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Президент Порошенко заявив, що екс-очільник Одещини порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: перші реакції високопосадовців. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини