Державний ПриватБанк запровадив кредитні канікули для малих та середніх підприємств та підприємців.

Як повідомляють у банку, канікули запровадили як за позиками, за якими раніше не було прострочення, так і за кредитами, які не були погашені вчасно.

«Кредитні канікули діятимуть для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу по продукту «Кредитний ліміт на рахунку». Вимогу обов'язкового щомісячного обнулення лімітів перенесено на кінець травня 2020 року», — зазначають у ПриватБанку.

Діятимуть кредитні канікули у ПриватБанку з 1 березня до кінця травня 2020 року.

Зазначимо, що у Національному банку напередодні констатували, що кредитні канікули не означають, що на кредит позичальників не нараховуватимуться відсотки. Цей режим передбачає, що обов’язкові платежі за кредитами можна перенести у часі. За прострочку платежів банк не буде штрафувати та накладати пені чи збільшувати відсоткові ставки.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації у всіх областях та продовжив дію карантину до 24 квітня.

12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення. Також у Києві закрили усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись: