Міський голова міста Слов’янськ, кандидат в народні депутати від «Опозиційного блоку» Вадим Лях заявив, що інформація про те, що в місті уперше відбудеться ЛГБТ-прайд — це фейк. А сам він є організатором «фестивалю сім'ї» і виступає за «традиційні цінності».

Про це він сказав в ефірі «Нині вже» на Громадському.

«Я вам так скажу. Ми традиційно в місті Слов'янськ проводимо фестиваль сім'ї. І я завжди кажу, що наше місто за традиційні цінності, ми захищаємо сім'ю і вже два роки проводимо такий фестиваль, який користується великою популярністю», — заявив він.

Лях детально розповів як проходить свято: «це коли в одну з неділь сімейні пари виходять разом з дітьми, ідуть в колонах містом, прославляючи саме сім'ю».

«Тому запускати такі фейки — це удар по іміджу людини, який підтримує цей рух і є організатором таких фестивалів. Я біля будинку заходжу в магазин і до мене підходить людина і каже: невже це правда. Тобто, він на повному серйозі думає, що таке (проведення ЛГБТ-маршу) могло бути», — сказав міський голова Слов’янська. 

Зазначимо, що в Києві цього року уп'яте відбувся Марш Рівності «Київ Прайд». Основною темою цього року стала «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом – «Наша традиція – це свобода!». За даними організаторів, у заході взяли участь понад 8 тисяч людей. 

В Україні регулярно нападають на представників ЛГБТ. Так, 19 червня, невідомі напали на відвідувачів «Київ Прайд»: били ногами, заливали газом. Один із постраждалих – учасник проєкту Громадського «Бебісітери президента».

Поділитись: