Технології

У роботі сервісу Дурова Telegraph стався збій через скарги з Росії

19 грудня, 2017 18:27
Технології/У роботі сервісу Дурова Telegraph стався збій через скарги з Росії
Зберегти
Вигляд
У роботі сервісу засновника «Вконтакте» і Telegram Павла Дурова Telegraph стався збій через фейкові скарги з території Росії.

У роботі сервісу засновника «Вконтакте» і Telegram Павла Дурова Telegraph стався збій через фейкові скарги з території Росії.

Про це сам Дуров написав у своєму Twitter.

«Тимчасові проблеми з доменом telegra.ph через неправдиві скарги в @dotph (офіційний реєстратор доменних імен Філіппін) з Росії. Працюємо з @dotph над цим», — зазначив творець платформи.

Видавничий сервіс якийсь час був недоступний для користувачів, при спробі відкрити сайт ресурсу виводиться повідомлення, що домен доступний для реєстрації, а також інформація про Філіппіни.

Telegraph — це інтернет-платформа для публікації текстів, розроблена в листопаді 2016 року для месенджера Telegram. Користувачам можна без реєстрації публікувати тексти, фото і відео. Сервіс дозволяє використовувати мінімальний функціонал.

Нагадаємо, що суд Москви оштрафував Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ ключі для декодування листування користувачів.

У червні 2017 року глава Роскомнадзору Олександр Жаров  звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструватися як розповсюджувач інформації у Росії. У разі відмови Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Автор Telegram Дуров, зі свого боку, зазначив, що заява Роскомнадзору виглядає «як саботаж державних інтересів» Росії.

Уранці 26 червня ФСБ Росії заявила, що теракт у метро Санкт-Петербурга 3 квітня готувався за допомогою месенджера Telegram.

Творець Telegram Павло Дуров заявив, що вимога Роскомнадзору передати дані користувачів Telegram суперечить законам РФ.

28 червня Дуров погодився надати дані для реєстрації Telegram в РФ

Пов`язані новини