Світ

У Росії блокують сайт Навального через вимогу олігарха Дерипаски

15 лютого, 2018 12:51
Світ/У Росії блокують сайт Навального через вимогу олігарха Дерипаски
Зберегти
Вигляд
Роскомнадзор почав блокувати сайт російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про олігарха Олега Дерипаску та віце-прем'єра РФ Сергія Приходько.

Роскомнадзор почав блокувати сайт російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про олігарха Олега Дерипаску та віце-прем'єра РФ Сергія Приходько та Насті Рибки. 

Про це ідеться у Twitter Навального.

«Роскомнадзор приступив до блокування https://navalny.com/ на вимогу Дерипаски. Через деяких провайдерів сайт ще відкривається, але це тимчасово», — ідеться у повідомлені.

Напередодні повідомлялося, що YouTube вимагає видалити ефір Навального про розслідування щодо Дерипаски, Приходько і Рибки.

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Крім цього, як стверджує опозиціонер, Приходько за хабарі придбав в Москві і Підмосков'ї нерухомість на загальну суму майже в мільярд рублів. Дерипаска, в свою чергу, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Дерипаска пообіцяв звернутись до суду через розслідування Навального. Згодом російське видання РБК повідомило, що після позову олігарха Дерипаски суд зобов'язав заблокувати розслідування Навального.

Пов`язані новини