УКРАЇНА

У Росії можуть заблокувати Telegram

20 березня, 2018 14:22
УКРАЇНА/У Росії можуть заблокувати Telegram
Зберегти
Вигляд
У Росії Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) зобов'язала Telegram надати ФСБ інформацію для декодування повідомлень. Інакше роботу мессенджера можуть заблоковати.

У Росії Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) зобов’язала Telegram надати ФСБ інформацію для декодування повідомлень. Інакше роботу мессенджера можуть заблоковати.

Про це повідомляють на сайті російського відомства.

За законом, попередження Роскомнагляду — перший етап процедури блокування мессенджера на території Росії. 

Таким чином Telegram має 15 днів, щоб передати необхідну інформацію ФСБ. Після закінчення цього терміну Роскомнагляд зможе звернутися до суду для блокування Telegram.

Раніше понад 7 тисяч користувачів Telegram висловили бажання подати до суду на ФСБ Росії через вимагання доступу до приватного листування.

Нагадаємо, глава Роскомнадзору Олександр Жаров звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструвати Telegram як розповсюджувач інформації в Росії. У разі відмови, Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Автор Telegram Дуров розкритикував заяву Роскомнадзору і зазначив це виглядає «як саботаж державних інтересів» Росії.

Після цього, 26 червня ФСБ Росії заявила, що теракт в метро Санкт-Петербурга 3 квітня був підготовлений за допомогою месенджера Telegram.

Згодом суд Москви оштрафував Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ ключі для декодування листування користувачів.

Дуров вважає, що вимога ФСБ про доступ до листування в Telegram суперечить Конституції РФ.

Більше про:
# Telegram
Пов`язані новини