Таким чином він прокоментував рішення суду Москви оштрафувати месенджер Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ відповідний доступ

Автор месенджера Telegram Павло Дуров уважає вимогу ФСБ про надання ключів для декодування листування користувачів неконституційною й такою, яку неможливо реалізувати технічно.

Таким чином він прокоментував рішення суд Москви оштрафувати месенджер Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ відповідний доступ.

«Окрім того, що вимоги ФСБ не реалізовуються технічно, вони суперечать 23 статті Конституції РФ. Прагнення ФСБ отримати доступ до особистого листуванні є спробою розширити вплив за рахунок конституційного права громадян», — ідеться у зверненні.

Також Дуров зауважує, що рішення Міщанського суду про штраф можуть оскаржити. Також закликає до співпраці юристів, які хотіли б цим зайнятися. «Протягом кількох днів виберемо команду, яка має максимальний досвід у такого роду справах», — написав він.

Нагадаємо, що суд Москви оштрафував Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ ключі для декодування листування користувачів.

У червні 2017 року глава Роскомнадзору Олександр Жаров  звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструватися як розповсюджувач інформації у Росії. У разі відмови Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Автор Telegram Дуров, зі свого боку, зазначив, що заява Роскомнадзору виглядає «як саботаж державних інтересів» Росії.

Уранці 26 червня ФСБ Росії заявила, що теракт у метро Санкт-Петербурга 3 квітня готувався за допомогою месенджера Telegram.

Творець Telegram Павло Дуров заявив, що вимога Роскомнадзору передати дані користувачів Telegram суперечить законам РФ.

28 червня Дуров погодився надати дані для реєстрації Telegram в РФ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: