УКРАЇНА

У Росії «не знайшли» слідів побиття українського політв’язня Гриба

5 липня, 2018 15:18
УКРАЇНА/У Росії «не знайшли» слідів побиття українського політв’язня Гриба
Зберегти
Вигляд
У російській Федеральній службі виконання покарань заявили, що нібито не виявили в українського політв’язня Павла Гриба слідів побиття попри заяви батька українця про те, що Гриба побили інші в’язні.

У російській Федеральній службі виконання покарань заявили, що нібито не виявили в українського політв’язня Павла Гриба слідів побиття попри заяви батька українця про те, що Гриба побили інші в’язні.

Про це повідомляє «Интерфакс».

«При надходженні обвинуваченого до слідчого ізолятора під час огляду медичним працівником установи саден, гематом, порізів, інших ознак, що свідчать про застосування до обвинуваченого Гриба фізичної сили, не виявлено», —заявили у службі виконання покарань.

Також в Росії заявили, що Гриб не звертався до адміністрації СІЗО із заявами про побиття.

Крім того, в російській ФСВП заявили, що Павло Гриб нібито отримує повне лікування, однак його родина раніше заявляла, що меддопомоги йому не надають попри серйозні хвороби.

«Стан здоров'я обвинуваченого задовільний. Медикаментозне лікування отримує в повному обсязі згідно з наявними у нього захворювань», — заявили у ФСВП.

Нагадаємо, 3 липня батько політв'язня Гриба Ігор повідомив Громадському, що його сина після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону сильно побили в'язні, коли дізнались за якою статтею українець обвинувачується. Крім того, у Павла відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

Зазначимо, що Гриба у РФ звинувачують у підготовці «теракту».

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулась до російського омбудсмена Тетяни Москалькової лист через побиття у російській колонії українців Павла Гриба.

Нагадаємо, у кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в РФ звинувачують у тероризмі. 

Як повідомлялося, у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

У 2017 році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

Пов`язані новини