УКРАЇНА

У Росії вирішили не запрошувати українських спостерігачів на вибори президента

26 грудня, 2017 18:26
УКРАЇНА/У Росії вирішили не запрошувати українських спостерігачів на вибори президента
Зберегти
Вигляд
Глава Центрвиборчкому Росії Елла Памфілова заявила, що представників українського ЦВК не будуть запрошувати як спостерігачів під час виборів президента РФ у 2018 році.

Глава Центрвиборчкому Росії Елла Памфілова заявила, що представників українського ЦВК не будуть запрошувати як спостерігачів під час виборів президента РФ у 2018 році.

Як пише «РИА Новости», про це вона заявила, відповідаючи на питання ЗМІ, чи направить російський ЦВК запрошення спостерігати за виборами Центрвиборчкому України.

За її словами, «було б лукавством зараз направляти запрошення» на майбутні вибори у Росії українському ЦВК.

«Рівень відносин в даній ситуації не дозволяє країнам обмінюватися спостерігачами», — сказала вона.

Памфілова зазначила, що ЦВК РФ направляв запрошення українським колегам на нещодавню міжнародну конференцію про електоральні тенденції, яка відбулася в Москві, але відповіді не отримав.

«Ви самі розумієте, це було б лукавством, абсолютно безглуздо зараз направляти запрошення на вибори на Україні. Це нереально», — сказала Памфілова.

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «страйк виборців» після відмови йому в реєстрації.

Ксенія Собчак, яка висунула свою кандидатуру на вибори президента Росії, запропонувала опозиціонеру Олексію Навальному бути її довіреною особою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії? 

Пов`язані новини