ENRU

У Росії вирішили не запрошувати українських спостерігачів на вибори президента

Глава Центрвиборчкому Росії Елла Памфілова заявила, що представників українського ЦВК не будуть запрошувати як спостерігачів під час виборів президента РФ у 2018 році.

Як пише «РИА Новости», про це вона заявила, відповідаючи на питання ЗМІ, чи направить російський ЦВК запрошення спостерігати за виборами Центрвиборчкому України.

За її словами, «було б лукавством зараз направляти запрошення» на майбутні вибори у Росії українському ЦВК.

«Рівень відносин в даній ситуації не дозволяє країнам обмінюватися спостерігачами», — сказала вона.

Памфілова зазначила, що ЦВК РФ направляв запрошення українським колегам на нещодавню міжнародну конференцію про електоральні тенденції, яка відбулася в Москві, але відповіді не отримав.

«Ви самі розумієте, це було б лукавством, абсолютно безглуздо зараз направляти запрошення на вибори на Україні. Це нереально», — сказала Памфілова.

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «страйк виборців» після відмови йому в реєстрації.

Ксенія Собчак, яка висунула свою кандидатуру на вибори президента Росії, запропонувала опозиціонеру Олексію Навальному бути її довіреною особою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії?