Світ

У Росії затримали сьому підозрювану у справі про пожежу в Кемерові

30 березня, 2018 11:16
Світ/У Росії затримали сьому підозрювану у справі про пожежу в Кемерові
Зберегти
Вигляд
У Росії затримали сьому підозрювану у справі про масштабну пожежу в торговому центрі у Кемерово.

У Росії затримали сьому підозрювану у справі про масштабну пожежу в торговому центрі у Кемерово. Слідчі порушили справу щодо начальниці Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровськоїї області Танзилії Комкової.

Про це повідомляє Слідчий комітет Росії.

Комкову підозрюють у зловживанні службовими обов’язками. За версією слідства, вона не вжила заходів для припинення експлуатації самовільно зведеної будівлі торгово-розважального комплексу «Зимова вишня» в місті Кемерово. Власники ТРЦ не мали дозволу на його будівництво.

Раніше правоохоронці затримали генеральну директорку «кемеровського кондитерського комбінату» — підприємства, якому належала будівля згорілого торгового центру «Зимня вишня».  Вона стала шостою підозрюваною у справі.

27 березня у Кемерові затримали охоронця торгово-розважального центру «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

Загалом у справі є ще п'ять затриманих, серед яких  — технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, де був епіцентр займання, співробітник і керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації, та охоронець.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

29 березня трьох зі зниклих безвісти після пожежі у Кемерові знайшли живими.

Пов`язані новини