У Ростовській області Росії лікарі та медсестри інфекційного відділення центральної міської лікарні Кам’янсько-Шахтинська написали заяви про звільнення.

Про це повідомляє газета «ПІК».

Так, повідомляється, що заяви написали 7 медсестер і 3 лікарі — весь персонал інфекційного відділення Кам'янської ЦМЛ. Вони вимагають забезпечити медперсонал засобами захисту у зв'язку з епідемією коронавірусу. Повідомляється, що у медиків немає навіть захисних масок, тоді як у медустанові зараз ізольовані кілька пацієнтів, які чекають результатів тесту на коронавірус.

Крім того, медики вимагають підвищити доплати за нічні чергування і роботу з особливо небезпечними інфекціями.

Наразі медики продовжують працювати в очікуванні, що чиновники та влада регіону звернуть увагу на ситуацію.

Раніше повідомлялось, що з 27 березня Росія тимчасово зупинить регулярне та чартерне авіасполучення з іншими країнами через поширення коронавірусу. Виняток — рейси для евакуації громадян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 27 березня у світі офіційно зафіксували 532 263 випадки коронавірусу, 24 090 пацієнтів померли, 124 349 — вдалося одужати.

За офіційними даними МОЗ, в Україні зафіксовано 218 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Поділитись: