Світ

У Сирії унаслідок вибуху загинули 11 людей, серед них є найманці ПВК «Вагнер» — «Новая газета»

«Новая газета»
Світ/У Сирії унаслідок вибуху загинули 11 людей, серед них є найманці ПВК «Вагнер» — «Новая газета»
Зберегти
Вигляд

У колишній будівлі сирійської кримінальної поліції, що розташована на трасі Дамаск-Дайр-ез-Заур, 4 листопада стався вибух, унаслідок якого загинули 11 людей.

Як повідомила «Новая газета», cеред загиблих п'ятеро бійців Сирійської урядової армії і шість чоловік, які імовірно відносяться до підрозділів російської приватної військової компанії (ПВК) «Вагнер».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як сербські бійці воювали за «ДНР» і пов'язані «Вагнером» — інтерв'ю з сербською журналісткою

За даними видання, у місці, де стався вибух, розташований один з підрозділів 5-го корпусу Сирійської урядової армії, укомплектований сирійськими добровольцями і російськими «військовими радниками».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» створили, щоб не визнавати втрати російської армії у війні в Сирії — дослідники воєнних конфліктів

Зазначимо, що найманці «Вагнера» переїжджають з одного воєнного конфлікту до іншого, «представляючи інтереси» Росії від Близького Сходу до Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де воюють російські найманці «Вагнера»

Нагадаємо, 31 липня в Центральноафриканській республіці загинули російські громадяни — журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв. Вони приїхали в одну з найнебезпечніших африканських країн знімати фільм про приватну військову компанію (ПВК) «Вагнер», чиїх найманців неодноразово бачили в республіці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким був загиблий у ЦАР журналіст Орхан Джемаль

Пов`язані новини