Війна / Крим

У СІЗО Сімферополя відмовились приймати передачу для Балуха від дружини — правозахисники

«Кримська правозахисна група»
Війна/Крим/У СІЗО Сімферополя відмовились приймати передачу для Балуха від дружини — правозахисники
Зберегти
Вигляд
У СІЗО в анексованому Сімферополі українському політв'язню Володимиру Балуху відмовились передавати передачу від його дружини Наталії, не прийнявши пакунок. Про це повідомляє «Кримська правозахисна група».

За словами жінки інформацією, відмову прийняти посилку для українця співробітники СІЗО пояснили тим, що «нібито документи на Балуха до сих пір не роздруковані».

«З середи, за три робочих дні, відповідальним за прийом передач не надіслали необхідні документи, а в суботу та неділю начальство не працює», — пояснила Наталія Балух.

Балух наразі вживає тільки ті продукти, які йому передають рідні та активісти, наголосили правозахисники.

Нагадаємо, 9 жовтня український політв'язень Володимир Балух, незаконно засуджений в анексованому Криму, заявив про припинення голодування на час етапу. Володимир Балух тримав голодування 206 днів, вживаючи тільки по кілька ложок вівсяного киселю, сухарі, воду та чай з медом.

19 жовтня 2018 року політв'язня Володимира Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО до Керченської колонії.

Улітку 2018 року підконтрольний окупаційній владі Роздольненський районний суд Криму визнав українського політв’язня Володимира Балуха винним у нібито побитті начальника ізолятору тимчасового тримання та засудив його до 5 років позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Волів би вберегти Україну від дзеркальної відповіді агресору» — політв’язень Балух написав листа президенту

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів». На початку жовтня 2017 року суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. За його підсумками у січні 2018 року суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини